Profesionálny hokejový hráči

Training House je športové centrum, ktoré ponúka ideálne podmienky pre profesionálnych hokejových hráčov, aby sa mohli pripraviť na nadchádzajúcu sezónu. S našim komplexným vybavením a odborným vedením kondičného trénera Miroslava Zahradného, budete na svoju profesionálnu hokejovú sezónu fyzicky dokonale pripravení.

Prečo Práve Training House pre Vašu Letnú Prípravu?

Individuálne a Odborné Tréningy

Training House poskytuje možnosť individuálnych tréningov, ktoré sú šité na mieru vašim potrebám. Môžete sa pripravovať sami alebo využiť odborné vedenie nášho skúseného kondičného trénera Miroslava Zahradného, ktorý má dlhoročné skúsenosti s letnými prípravami špičkových hokejistov.

Kompletné Vybavenie pre Profesionálnych Hráčov

Naše športové centrum ponúka najmodernejšie vybavenie, ktoré pokrýva všetky aspekty vašej prípravy:

Syntetická Ľadová Plocha

Naša syntetická ľadová plocha o rozlohe 150 m² je ideálna na zdokonaľovanie hokejových zručností počas letných mesiacov. K dispozícii máte širokú škálu pomôcok:

  • 3 hokejové brány
  • Puky
  • Veľká variabilita pomôcok pre zlepšovanie hokejových zručností
Široká Paleta Tréningových Pomôcok
  • Silový tréning: nakladacie olympijské činky, jednoručné činky od 2,5 kg do 50 kg, kettlebellsy od 4 kg do 30 kg, záťažové sane, variabilita odporových pomôcok.
  • Funkčný tréning: TRX, rôzne druhy MONSTER BANDOV, fit a bosu lopty, odporové a šplhacie laná, medicibaly, balančné pomôcky, sada red cord a exer genie, mobility stick, black roll valce.
  • Rýchlostný a koordinačný tréning: tréningové atletické prekážky, koordinačné rebríky, obruče a kužele, reaktívne odporové gumy značky STROOPS, elastické laná značky SKLZ, bullet belt, air bike a stacionárny bicykel.
Kompletné Zázemie

Naše centrum poskytuje komfortné šatne a sprchy, čo zaručuje pohodlie počas celého tréningového procesu. Navyše, parkovanie priamo pred halou uľahčuje prístup pre všetkých hráčov. Počas tréningu môžete tiež využiť našu kaviarenskú časť, kde si môžete oddýchnuť a občerstviť sa.

Odborné Vedenie Miroslava Zahradného

Miroslav Zahradný je skúsený kondičný tréner s dlhoročnými skúsenosťami v príprave špičkových hokejistov. Jeho individuálny prístup a odborné vedenie vám pomôžu dosiahnuť optimálnu fyzickú kondíciu a pripravenosť na nadchádzajúcu sezónu. Pod jeho vedením zlepšíte svoju silu, rýchlosť, vytrvalosť a techniku.

Prečo Si Vybrať Training House?

U nás nájdete perfektné podmienky pre profesionálnu letnú prípravu. Training House ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa stali lepšími a silnejšími hráčmi. Naše kvalitné vybavenie, odborné vedenie a komfortné zázemie vám poskytnú ideálne prostredie pre dosiahnutie vašich cieľov.

 Pripravte sa na svoju profesionálnu hokejovú sezónu s nami a buďte fyzicky dokonale pripravení na všetky výzvy, ktoré vás čakajú. U nás nájdete ideálne miesto na trénovanie, ktoré vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky.

V roku 2024 u nás letnú prípravu absolvujú títo hráči:

Juraj Majdan
Artur Turansky
Lukas Klečka
Neváhajte a kontaktujte nás!
Návrat hore