iné skupinové tréningy

Vitajte v Training House – športovom centre, ktoré je ideálne pre všetkých trénerov, ktorí hľadajú priestor na vedenie svojich skupinových tréningov. Či už ste trénerom crossfitu, alebo vediete rôzne skupinové cvičenia, u nás nájdete všetko, čo potrebujete na efektívny a pohodlný tréning so svojimi zverencami. Training House ponúka dostatok miesta, moderné vybavenie a absolútne súkromie počas vašich tréningov.

Prečo Trénovať v Training House?
Kompletné Vybavenie

Training House je vybavený najmodernejšími tréningovými pomôckami, ktoré pokrývajú všetky aspekty vášho tréningu:

  • Silový tréning: nakladacie olympijské činky, jednoručné činky od 2,5 kg do 50 kg, kettlebellsy od 4 kg do 30 kg, záťažové sane, variabilita odporových pomôcok.
  • Funkčný tréning: TRX, rôzne druhy MONSTER BANDOV, fit a bosu lopty, odporové a šplhacie laná, medicibaly, balančné pomôcky, sada red cord a exer genie, mobility stick, black roll valce.
  • Rýchlostný a koordinačný tréning: tréningové atletické prekážky, koordinačné rebríky, obruče a kužele, reaktívne odporové gumy značky STROOPS, elastické laná značky SKLZ, bullet belt, air bike a stacionárny bicykel.
Absolútne Súkromie

Keď si prenajmete Training House, máte celý priestor na 60 minút len pre seba. Toto vám zaručí absolútne súkromie počas celého tréningu, čo znamená, že sa môžete plne sústrediť na vedenie svojej skupiny bez akýchkoľvek rušivých vplyvov. Budete mať kontrolu nad celým prostredím a budete môcť prispôsobiť tréningové podmienky presne podľa vašich potrieb.

Priestrannosť a Pohodlie

Training House ponúka rozlohu 500 m², čo vám poskytuje dostatok miesta pre akýkoľvek typ skupinového tréningu. Bez obmedzenia počtu osôb môžete viesť aj veľké skupiny, pričom každý účastník bude mať dostatok priestoru na cvičenie. Komfortné šatne a sprchy zabezpečia pohodlie pre vás aj vašich zverencov, a parkovanie priamo pred halou uľahčuje prístup pre všetkých.

Flexibilné Otváracie Hodiny

Training House je otvorený až do 21:30, čo vám umožňuje naplánovať tréningy v čase, ktorý vám a vašim zverencom najviac vyhovuje. Nezáleží na tom, aký máte program, vždy nájdete vhodný čas na efektívny tréning.

Všestrannosť a Komfort

Okrem špičkového vybavenia a dostatku miesta ponúka Training House aj kaviarenskú časť, kde si môžete oddýchnuť a občerstviť sa po náročnom tréningu. 

Prečo Si Vybrať Training House?

Training House je ideálnym miestom pre všetkých trénerov, ktorí hľadajú kvalitný a priestranný priestor na vedenie svojich skupinových tréningov. U nás nájdete všetko, čo potrebujete na dosiahnutie vašich tréningových cieľov – moderné vybavenie, komfortné zázemie, dostatok miesta a absolútne súkromie. Naše flexibilné otváracie hodiny a pohodlné parkovanie robia z Training House ideálne miesto pre akýkoľvek tréning.

 Zažite najlepší tréningový zážitok a posuňte svoje skupinové tréningy na novú úroveň. U nás nájdete ideálne miesto na trénovanie, ktoré vám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky.

Neváhajte a kontaktujte nás!
Návrat hore