Hokejové tréningy pre

Deti a mládež

Vitajte v Training House – športovom centre o rozlohe 500 m², ktoré je určené špeciálne pre trénerov hokejových tímov detí a mládeže. Sme tu, aby sme Vám poskytli všetko, čo potrebujete na komplexné a efektívne trénovanie vášho tímu. Našou misiou je pomôcť Vám zlepšiť zručnosti vašich hráčov a poskytnúť im najlepší možný tréningový zážitok.

Čo Vám Training House Ponúka?

Prenájom Celého Športového Centra

Training House ponúka prenájom celého športového centra na 60 minút. Pri každom prenájme máte k dispozícii kompletné vybavenie vrátane športových a hokejových pomôcok, syntetickej ľadovej plochy, šatní a činiek.

Vybavenie na Profesionálnej Úrovni
Syntetická Ľadová Plocha

Naša syntetická ľadová plocha o rozlohe 150 m² je ideálna na zdokonaľovanie vašich hokejových zručností. K dispozícii máte širokú škálu pomôcok na zlepšovanie vašich schopností:

  • 3 hokejové brány
  • Puky
  • Veľká variabilita pomôcok pre zlepšovanie hokejových zručností

Tieto pomôcky vám umožnia simulovať skutočné herné situácie a zlepšiť vašu presnosť, rýchlosť a techniku.

Široká Paleta Tréningových Pomôcok
  • Silový tréning: nakladacie olympijské činky, jednoručné činky od 2,5 kg do 50 kg, kettlebellsy od 4 kg do 30 kg, záťažové sane, variabilita odporových pomôcok.
  • Funkčný tréning: TRX, rôzne druhy MONSTER BANDOV, fit a bosu lopty, odporové a šplhacie laná, medicibaly, balančné pomôcky, sada red cord a exer genie, mobility stick, black roll valce.
  • Rýchlostný a koordinačný tréning: tréningové atletické prekážky, koordinačné rebríky, obruče a kužele, reaktívne odporové gumy značky STROOPS, elastické laná značky SKLZ, bullet belt, air bike a stacionárny bicykel.
Kompletné Zázemie

Training House poskytuje komfortné šatne a sprchy pre všetkých účastníkov, čo zaručuje pohodlie a praktickosť počas celého tréningového procesu. Navyše, pred halou je dostatok parkovacích miest, čo zjednodušuje prístup a logistiku.

Ideálne Pre Hokejové Tímy

Training House je ideálnym miestom pre tréning celých hokejových tímov. Naše zariadenie je navrhnuté tak, aby vyhovovalo všetkým tréningovým potrebám vašich zverencov. Ponúkame komplexné zázemie a vybavenie, ktoré umožní vašim hráčom zlepšovať svoje schopnosti a stať sa lepšími športovcami a hokejistami.

Prečo Si Vybrať Training House?

V Training House zaručujeme, že deti budú rady chodiť trénovať a hrať sa. Naši tréneri a hráči oceňujú kvalitné vybavenie, flexibilitu a komfort, ktorý naše športové centrum ponúka. Váš tím bude mať všetko potrebné na dosiahnutie najlepších výsledkov a zlepšenie hokejových schopností.

Zažite najlepší tréningový zážitok, ktorý posunie váš tím na novú úroveň.

Neváhajte a kontaktujte nás!
Návrat hore