Amatérske hokejové tímy

Vitajte v Training House – špičkovom športovom centre určenom pre všetkých amatérskych hokejových hráčov a tímy, známe aj ako „Partičky“. U nás nájdete všetko, čo potrebujete na efektívny a zábavný tréning po náročnom pracovnom dni. Či už hráte v amatérskej hokejovej lige v Bratislave, alebo si len chcete užiť hokej ako svoj obľúbený koníček, Training House je tu pre vás.

Prečo Trénovať v Training House?

Flexibilné Otváracie Hodiny

Chápeme, že popri svojej práci máte obmedzený čas na tréningy. Preto je Training House otvorený až do 21:30, aby ste mohli prísť trénovať aj po pracovnej dobe. Bez ohľadu na to, aký máte rozvrh, nájdete u nás čas na tréning.

Kompletné Vybavenie a Prenájom Celého Centra

Prenajmite si celé športové centrum na 60 minút a využite kompletné vybavenie, ktoré zahŕňa športové a hokejové pomôcky, syntetickú ľadovú plochu, šatne a činky. Celý priestor budete mať len pre seba, čo vám zaručí absolútne súkromie počas celého tréningu.

Syntetická Ľadová Plocha

Naša syntetická ľadová plocha o rozlohe 150 m² je ideálna na zdokonaľovanie vašich hokejových zručností. K dispozícii máte širokú škálu pomôcok na zlepšovanie vašich schopností:

3 hokejové brány

Puky

Veľká variabilita pomôcok pre zlepšovanie hokejových zručností

Tieto pomôcky vám umožnia simulovať skutočné herné situácie a zlepšiť vašu presnosť, rýchlosť a techniku.

Široká Paleta Tréningových Pomôcok
  • Silový tréning: nakladacie olympijské činky, jednoručné činky od 2,5 kg do 50 kg, kettlebellsy od 4 kg do 30 kg, záťažové sane, variabilita odporových pomôcok.
  • Funkčný tréning: TRX, rôzne druhy MONSTER BANDOV, fit a bosu lopty, odporové a šplhacie laná, medicibaly, balančné pomôcky, sada red cord a exer genie, mobility stick, black roll valce.
  • Rýchlostný a koordinačný tréning: tréningové atletické prekážky, koordinačné rebríky, obruče a kužele, reaktívne odporové gumy značky STROOPS, elastické laná značky SKLZ, bullet belt, air bike a stacionárny bicykel.
Všestrannosť a Pohodlie

Training House ponúka rozlohu 500 m², ktorú možno využiť na rôzne športové aktivity aj mimo hokeja, ako napríklad crossfit, posilňovanie, alebo iné športové nácviky. Bez obmedzenia počtu osôb máte dostatok miesta pre celý váš tím. Počas tréningu môžete tiež využiť našu kaviarenskú časť, kde si môžete oddýchnuť a občerstviť sa po náročnom tréningu.

Kompletné Zázemie

Naše centrum poskytuje komfortné šatne a sprchy, čo zaručuje pohodlie a praktickosť počas celého tréningového procesu. Navyše, parkovanie priamo pred halou uľahčuje prístup pre všetkých hráčov.

Tréning na Najvyššej Úrovni

Training House je ideálnym miestom pre amatérske hokejové tímy, ktoré chcú zlepšiť svoje zručnosti a užiť si kvalitný tréning. Ponúkame všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa stali lepšími hokejistami a športovcami.

Prečo Si Vybrať Training House?

U nás nájdete perfektné podmienky pre tréningy, ktoré sa prispôsobia vášmu životnému štýlu. Či už prichádzate po práci alebo cez víkend, Training House je tu pre vás. Naše kvalitné vybavenie, flexibilné otváracie hodiny a komfortné zázemie vám poskytnú všetko, čo potrebujete na dosiahnutie vašich cieľov.

Zažite najlepší tréningový zážitok a posuňte svoj tím na novú úroveň. U nás nájdete ideálne miesto na trénovanie, ktoré vám pomôže stať sa lepšími hokejistami a užiť si každú chvíľu na ľade.

Neváhajte a kontaktujte nás!

Návrat hore